spectaculum

Vyberte váš jazyk

 fb black  yt black

sasa

 

Saša Pastorková

 

Jej vášňou je hudba, ktorú svojimi aktivitami prináša divákom. Zastupuje plejádu hudobníkov a popritom organizuje koncerty a festivaly na Slovenku. Svoje skúsenosti získava navštevovaním medzinárodných podujatí pre hudobných profesionálov. WOMEX, European Jazz Conference, Jazzahead, Mercat de Música Viva de Vic, tam všade nachádza nové hudobné objavy, ktoré prináša na Slovensko a zároveň rozvíja medzinárodné spolupráce, ktorých cieľom je prezentácia slovenských umelcov v zahraničí.

 

Spectaculum

 

Spectaculum production je nezávislá hudobná organizácia, ktorá sa orientuje v medzinárodnej hudobnej scéne v žánroch jazz, world music a ich rôznych fjužnoch a presahoch. Našou snahou je privážať kvalitnú zahraničnú hudbu na Slovensko a naopak informovať o našej domácej scéne za hranicami. Pomáhame začínajúcim hudobníkom a neustále vytvárame nové projekty v podobe podujatí, ktorých cieľom je priblížiť kvalitnú hudbu širokej verejnosti. Ďalšou našou aktivitou sú edukačné interaktívne workshopy, ktoré vedú profesionálni hudobníci z domácej scény.

 

Spectaculum production pôsobí po celom Slovenku, hlavne v rámci klubovej scény, ale aj v mestských kultúrnych stánkoch. Na týchto miestach dramaturgicky, ale aj organizačne obohacuje a vypĺňa priestory hudbou.

 

Jedným z našich nových medzinárodných projektov sú video rozhovory mapujúce pozadie hudobného biznisu, ale aj rozhovory so samotnými hudobníkmi. V blízkej budúcnosti plánujeme aj vysielanie multikamerových priamych prenosov z koncertov na sociálnych sieťach.

 

 

Fakturačné údaje

Občianske združenie SPECTACULUM

Ľudovíta Štúra 1041/3,

96901 Banská Štiavnica

IČO: 42314984

Social media:  fb black  yt black

Cez sociálne médiá prinášame informácie o našich inšpiračných zdrojoch a rozhovory s rôznymi osobnosťami z oblasti hudby.

 

Download logo

Kontakt

Alexandra Pastorková

+421 948 017 816

via@spectaculum.sk